PETRO-CANADA Supreme 20W-50 5L

Kód: 2061
1 hodnocení
1 060 Kč 876,03 Kč bez DPH
Skladem (10 ks)

PETRO-CANADA SUPREME 20W-50 je motorový olej vyrobený k maximálně efektivnímu mazání benzínových motorů osobních a lehčích užitkových automobilů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PETRO CANADA řada SUPREME

  • Navržen k efektivnímu mazání nejmodernějších benzínových, dieselových, LPG a CNG motorů u osobních a lehkých dodávkových automobilů.
  • Je vytvořen na patentovaném Petro-Canada HT křišťálově čirém základovém oleji, jehož čistota dosahuje 99,9% - nejčistší základový olej na světě doplněn velmi výkonnými aditivy.
  • Toto složení zaručuje výimečný výkon v širokém rozsahu teplot, maximální ochranu před tvorbou úsad.
  • Díky reduktorům tření vykazují nižší spotřebu paliva o 0.9 až 2.0% než motorové oleje bez reduktorů tření, na základě toho splňují poslední výkonnostní normy na úsporu paliva API Energy Conserving.

Vykazuje minimální tvorbu úsad, kalů, laků a karbonů v motoru. Minimalizuje zalepování pístních kroužků. Šetří palivo a prodlužuje životnost motoru. Zlepšuje mazání a udržují mazací kanálky v čistotě. Výjimečná ochrana proti otěru a rzi. Prodlužuje životnost vačkového hřídele a ložisek. Vynikající mazání v zimním období. Výrazně snižují tření v motoru. Minimální tvorba popela příznivě ovlivňuje činnost katalyzátorů a filtrů pevných částic.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: