BG 75032 Ultra Guard Full Synthetic Gear Lubricant 75W90 946 ml

Kód: 5865
Neohodnoceno
Značka: BG
744 Kč 614,88 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Plně syntetické převodové mazivo BG Ultra-Guard ®

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plně syntetické převodové mazivo BG Ultra-Guard ®
 
PN 750 BG Ultra-Guard® je revoluční víceúčelový syntetický převodový olej kompatibilní se všemi aplikacemi osobních a nákladních vozidel, které vyžadují převodový olej GL-5. Poskytuje vynikající tepelnou stabilitu, plynulejší řazení, optimální účinnost hnacího vedení, tišší provoz, ochranu proti opotřebení, důlkové korozi a korozi, kompatibilitu těsnění a lepší výkon těsnění.
Konstrukce hypoidního soukolí vyžaduje, aby byla pro dlouhodobou životnost ozubeného věnce a pastorku použita vysoká úroveň aditiva pro extrémní tlak. 

BG Ultra-Guard® poskytuje maximální ochranu komponentům hnacího vedení. Jako produkt pro profesionální použití je formulován pro zvýšenou tepelnou stabilitu, zlepšený výkon těsnění, tišší provoz a nepřekonatelnou ochranu proti opotřebení, důlkové korozi a korozi.

Nejčastěji používáno pro pomocné převodovky (rozvodovky) nebo diferenciály u výkonných aut, kde se přenáší do náprav vysoký výkon. Produkt je mísitelný s BG 328 nebo Metabond GT (používejte 5% z celé náplně, to znamená u většiny litrových náplní 50ml, čímž získáte přesně 1 litr)

Doplňkové parametry

Kategorie: Převodové oleje
Hmotnost: 0.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Americký výrobce aditiv, který dodává na trh celé spektrum špičkových aditiv, která jsou unikátní svým složením, garantovaným účinkem a jednoduchostí aplikace. Společnost dodává produkty preventivní péče, dekarbonizační aditiva, ošetřující a výkon zvyšující prostředky. Dále společnost řeší i profesionální dekarbonizace, výrobu speciálních přístrojů a chemie k těmto účelům.