Castrol Molub -Alloy Paste White T, 400 g

Kód: 5656
1 hodnocení
Značka: Castrol
89 Kč 73,55 Kč bez DPH
Skladem (17 ks)

Castrol Molub-Alloy Paste White T v balení 400 g je bílý montážní a demontážní prostředek pro čistou montážní práci, který zabraňuje tzv. vibrační korozi (tribokorozi). 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Castrol Molub-Alloy Paste White T v balení 400 g je bílý montážní a demontážní prostředek pro čistou montážní práci, který zabraňuje tzv. vibrační korozi (tribokorozi). 

Těsně spárované komponenty lze velmi snadno demontovat bez jakýchkoli problémů i po mnoha letech. Je odolná proti působení studené i horké vody a chrání před korozí. Molub-Alloy Paste White T se výborně uplatní pro všechny montážní a inženýrské práce a také jako základní mazání při těchto činnostech.

Použití:
» Montážní pasta s univerzálním spektrem použití díky snadné a čisté práci a především díky svému dlouhodobému separačnímu a mazacímu účinku.
» Vynikající ve srovnání s klasickými “černými” pastami při nejrůznějších aplikacích zabraňuje vzniku tzv. vibrační koroze vznikající u pevně spojených strojních součástí nebo soustrojí s mikropohyby jako např. těsnění ložisek, drážkových hřídelí nebo jiných spojení namáhaných kroutícím momentem.
» Molub-Alloy Paste White T je spolehlivým řešením pro strojní uzly exponované třecí vibrací (spoje s mikropohyby funkčních ploch- nebezpečí vzniku vibrační koroze) pro pevná spojení vystavená vibracím (taková spojení jsou právě vystavena nebezpečí vzniku vibrační koroze).
» Zabraňuje pisklavým zvukům.
» Dobré uplatnění také při mazání hydraulických válců.
» Dobrá separační schopnost také u těsnících kroužků, manžet u přírubových spojení teplotní rozsah použitelnosti: -30 °C až 250 °C.

Poznámky pro aplikaci:
» Vyčistěte povrch před aplikací Molub-Alloy Paste White T a aplikujte pouze tenkou vrstvu této pasty štětcem nebo hadříkem bez vlasu.
» Sprejovou nádobou důkladně před aplikací zatřepejte.
» Molub-Alloy™ Paste White T nenahrazuje mazání plastickým mazivem ani olejem a je vhodná tam, kde se aplikace pasty doporučuje.
» Molub-Alloy™ Paste White T nemíchejte s jinými pastami, plastickými mazivy či oleji.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vazelíny a maziva
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: