Castrol Hyspin ZZ 46 208 l

Kód: 5318
Neohodnoceno
Značka: Castrol
29 900 Kč 24 710,74 Kč bez DPH 143,75 Kč / 1 l
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Castrol Hyspin™ ZZ jsou minerální hydraulické oleje s bezpopelným aditivačním systémem bez obsahu zinku vyhovující nejnáročnějším výkonnostním požadavkům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Castrol Hyspin™ ZZ jsou minerální hydraulické oleje s bezpopelným aditivačním systémem bez obsahu zinku vyhovující nejnáročnějším výkonnostním požadavkům.

Použití - Oleje Hyspin ZZ jsou vhodné pro hydraulické systémy využívající lamelová nebo pístová čerpadla, kde se vyskytují zvýšené provozní teploty. Jsou určeny pro extrémně zatížené hydraulické systémy, v nichž se kombinují požadavky na vysokou protioděrovou schopnost s požadavky na velmi jemnou filtraci. Tyto oleje prokázaly odolnost vůči tzv. samozápalům (dieseling) ve vysoce zatížených systémech jako je vstřikování plastů. Řada Hyspin ZZ je zcela kompatibilní s elastomerními materiály běžně používanými pro statická i dynamická těsnění, jako jsou nitrilové, silikonové a fluorované (např. Viton) těsnící materiály. Oleje Hyspin ZZ jsou klasifikovány jako: DIN 51502 - HLP ISO 6743/4 - HM Oleje Hyspin ZZ splňují následující požadavky: DIN 51524 Part 2 Cincinnati Lamb (Milacron) P 68-69-70 Denison (Parker Hannafin) HF-0 US Steel 126 & 127 Eaton (dříve Vickers) I-286-S & M-2950-S Bosch Rexroth RE90220

Výhody Dobrá termální a oxidační stabilita poskytuje spolehlivou výkonnost a prodlužuje životnost oleje v náročných aplikacích. Minimální tvorba úsad znamená čistší hydraulický systém a nižší frekvenci výměny olejových filtrů. Vynikající ochrana proti opotřebení poskytuje prodlouženou životnost součástek systému a snížení počtu prostojů. Vynikající filtrovatelnost jak ve vlhkých tak suchých podmínkách snižuje náklady na použití olejových filtrů. Excelentní odlučivost vody a hydrolitická stabilita snižuje prostoje a prodlužuje životnost samotného maziva spolu se zvýšením provozuschopnosti zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hydraulické oleje
Hmotnost: 180 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: