BG 79232 Syncro Shift II 75W80 946 ml

Kód: 5871
Neohodnoceno
Značka: BG
709 Kč 585,95 Kč bez DPH
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Excelentní, plně syntetický převodový olej vybavený navíc speciálním balíkem aditiv, určený k naplnění manuálních převodovek a diferenciálů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BG 792 Syncro Shift® II je speciálně vyvinuté mazivo určené pro manuální a mezinápravové převodovky. Snižuje náklady na údržbu zlepšením tepelné stability, nízkoteplotní tekutosti a stability ve smyku a zajišťuje plynulejší řazení a lepší kompatibilitu těsnění.

Plně syntetické převodové mazivo BG Syncro Shift® II je produkt pro profesionální použití určený pro manuální převodovky, trans-nápravy a převodové skříně. Poskytuje nepřekonatelnou pevnost filmu, ochranu proti opotřebení, výjimečnou mechanickou odolnost proti střihu a vynikající tekutost při nízkých teplotách. To vše bez snižování výkonových charakteristik.

BG Syncro Shift® II vyniká velmi dobrou tepelnou stabilitou, tekutostí při nízkých teplotách, střihovou stabilitou a zároveň poskytuje mnohem hladší řazení. Je doporučován do velmi namáhaných převodovek, které pracují v širokém spektru teplot. 

 Charakteristika:

  • vynikající teplotní stabilita
  • zajišťuje hladké řazení za velmi nízkých teplot
  • bezkonkurenční pevnost olejového filmu
  • prodlužuje životnost převodového ústrojí

Rozhodně doporučujeme olej aditivovat pomocí BG 328, čímž dáte olejové náplni i soukolí, maximální ochranu, snížíte tření, zlepšíte průběh řazení a výrazně prodloužíte životnost celé převodové skříně. Dávkujte celé balení 177ml na 2L oleje a výše.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Americký výrobce aditiv, který dodává na trh celé spektrum špičkových aditiv, která jsou unikátní svým složením, garantovaným účinkem a jednoduchostí aplikace. Společnost dodává produkty preventivní péče, dekarbonizační aditiva, ošetřující a výkon zvyšující prostředky. Dále společnost řeší i profesionální dekarbonizace, výrobu speciálních přístrojů a chemie k těmto účelům.