BG 406 Throttle Body&Intake Cleaner 418 g

Kód: 2162
3 hodnocení
Značka: BG
459 Kč 379,34 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

BG 406 Throttle Body&Intake Cleaner 418 g

Čistič BG 406 je excelentní produkt pro efektivní odstraňování karbonových úsad ze sání, škrtící klapky, ventilu regulace otáček motoru a EGR ventilu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odstranění úsad z EGR a ze sacího systému 418 g - pro benzínové a naftové motory

Čistič BG 406 je excelentní produkt pro efektivní odstraňování karbonových úsad ze sání, škrtící klapky, ventilu regulace otáček motoru a EGR ventilu. Zaručeně odstraňuje i ty nejhouževnatější úsady z EGR ventilu. BG 406 obsahuje speciální látky, které účinkují antikorozivně a lubrikačně, je bezpečný pro všechny katalyzátory a lambda sondy vznětových i zážehových motorů.

Upozornění:

Tento produkt lze použít u benzínového motoru za chodu motoru s aplikací na škrtící klapku, je nutné ovšem dodržet interval aplikace a to: Aplikujte v krátkých dávkách, cca 1 s a nechte motor 5 s v klidu, takto to zopakujte ještě 2x, poté vytočte motor 3x za sebou na 3500 ot. (jen vytočit, nedržet v otáčkách) a potom nechat motor běžet na volnoběh aspoň 45 s a takto to můžete dle potřeby opakovat. Buďte velice opatrní, sprej je velice hořlavý, tak aby Vám to „nešlehlo“ v sacím potrubí. 

U naftových motorů platí absolutní zákaz použití za chodu motoru, hrozilo by poškození motoru. Zde je nutné čištěné díly demontovat, sprejem vyčistit, vysušit a potom vrátit do motoru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Americký výrobce aditiv, který dodává na trh celé spektrum špičkových aditiv, která jsou unikátní svým složením, garantovaným účinkem a jednoduchostí aplikace. Společnost dodává produkty preventivní péče, dekarbonizační aditiva, ošetřující a výkon zvyšující prostředky. Dále společnost řeší i profesionální dekarbonizace, výrobu speciálních přístrojů a chemie k těmto účelům.