BG 334 Universal Synthetic Power Fluid Green 1,89L

Kód: 5859
1 hodnocení
Značka: BG
1 898 Kč 1 568,60 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

BG 334 universal synthetic power fluid green se používá se jako hydraulická kapalina posilovačů řízení, některých hydrostatických mechanismů ve stavebnictví, zemědělství apod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BG 334 universal synthetic power fluid green se používá se jako hydraulická kapalina posilovačů řízení, některých hydrostatických mechanismů ve stavebnictví, zemědělství apod., kde je použití kapaliny tohoto typu.
Speciální, syntetická servo-kapalina určená pro všechna servo řízení, kde je předepsán zpravidla zelený hydraulický olej.
Udržuje systém v maximální čistotě a kondici, brání a eliminuje systém oproti opotřebení a nežádoucím zvukům ze systému serva.

Specifikace:

Pro všechny servo-kapalinové posilovače řízení, především pro ty, kde je předepsána plně syntetická, zelená kapalina.

Doplňkové parametry

Kategorie: BG products
Hmotnost: 1.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Americký výrobce aditiv, který dodává na trh celé spektrum špičkových aditiv, která jsou unikátní svým složením, garantovaným účinkem a jednoduchostí aplikace. Společnost dodává produkty preventivní péče, dekarbonizační aditiva, ošetřující a výkon zvyšující prostředky. Dále společnost řeší i profesionální dekarbonizace, výrobu speciálních přístrojů a chemie k těmto účelům.