SHELL Omala S4 GXV 220 20l

Kód: 677
1 hodnocení
Značka: Shell
6 400 Kč 5 289,26 Kč bez DPH 320 Kč / 1 l
Skladem (>5 ks)

Shell Omala S4 GX jsou syntetické prevodové oleje urcené pro prumyslové použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Shell Omala S4 GX jsou speciální prumyslové prevodové oleje. Jsou založeny na syntetickém olejovém základe na bázi PAO. Tento základový olej je doplnen speciálne vybranými aditivy. Shell Omala S4 GX poskytují výrazne lepší mazací vlastnosti než bežné prevodové oleje na bázi ropných oleju.

Tyto oleje jsou klasifikovány jako maziva trídy CLP dle DIN 51 517 cást 3 a jako oleje CKD podle ISO 12925-1. Shell Omala S4 GX má schválení Flender AG a dále splnuje tyto specifikace: ANSI/AGMA 9005-D94, US Steel 224, David Brown S1.53.101.  

Shell Omala S4 GX zarucují:

  • vynikající únosnost mazacího filmu
  • výbornou protikorozní ochranu
  • vysokou termickou a oxidacní stabilitu
  • dokonalou cistotu mazaných systému
  • dlouhou životnost

Použití:

Shell Omala S4 GX jsou syntetické prevodové oleje urcené pro prumyslové použití. Jsou urceny predevším pro uzavrené prevodové systémy (vcetne šnekových), které pracují za nepríznivých provozních podmínek jako vysoké nebo rázové zatížení, vysoká teplota nebo široký rozsah provozních teplot.

Shell Omala S4 GX jsou zvlášte doporuceny pro nekteré systémy s celoživotním mazáním. Jsou vhodné pro centrální a obehové mazací systémy, pro mazání valivých a kluzných ložisek a pro mazání vysoce zatížených kluzných ploch a kloubu. Zvlášte vhodné jsou tyto oleje pro mazání obehových systému v ocelárském prumyslu a všude tam, kde hrozí vysoké riziko náhodného pruniku vody do systému.

Doplňkové parametry

Kategorie: Převodové oleje
Hmotnost: 18 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: